Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Kraków na ITM Warsaw

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITM Warsaw to wydarzenie, które rozpocznie się dzisiaj, w czwartek (24 stycznia), w warszawskim Centrum Expo XXI. Tak jak rok temu, będą na nich obecni przedstawiciele ICE Kraków oraz Urzędu Miasta Krakowa. Drugiego dnia targów (piątek, 25 stycznia) o godz. 14:30 zapraszamy do Sali B w Expo XXI (ul. Prądzyńskiego 12/14) na panel zatytułowany Nowe inwestycje w Krakowie szansą dla branży MICE. Targi ITM Warsaw potrwają do 26 stycznia.

ITM Warsaw wraz z towarzyszącym ITM Business Tourism to szansa dotarcia do dwóch niezwykle ważnych grup docelowych: buyersów (osób odpowiedzialnych za zakup usług turystyki biznesowej) z Polski i zagranicy oraz gości biznesowych - potencjalnych partnerów w biznesie w tym do najbardziej atrakcyjnej grupy docelowej: korporacyjnych meeting plannerów, których w stolicy jest najwięcej w całym kraju.

Z myślą o nich, oprócz obecności na stoisku Kraków organizuje panel dyskusyjny, na którym swoje prezentacje przedstawią przedstawiciele ICE Kraków, Krakow Convention Bureau, Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego Expo Kraków  oraz Hali Widowiskowo-Sportowej w Czyżynach. To wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego o budowanych w Krakowie obiektach. Panel poprowadzi prezes SKKP Piotr Wilczek.

Przypominamy, że Centrum Kongresowe ICE Kraków powstaje przy Rondzie Grunwaldzkim w Krakowie. Jesienią tego roku budowa osiągnie stan surowy zamknięty, a później pozostanie już tylko wyposażyć i uruchomić obiekt. Intensywna, trwająca od trzech lat, promocja ICE Kraków przynosi efekty: obiekt jest coraz bardziej rozpoznawalny, dzięki czemu wzrasta liczba rezerwacji na duże konferencje.

Program Panelu Nowe inwestycje w Krakowie szansą dla branży MICE:

ICE Kraków – Tomasz Warchał, Krakowskie Biuro Festiwalowe,

Expo Kraków – Katarzyna Marciszyn, Targi w Krakowie,

Hala Widowiskowo-Sportowa – Agnieszka Frankowska, Krakowskie Biuro Festiwalowe,

Krakow Convention Bureau – Małgorzata Przygórska-Skowron, Krakow Convention Bureau, Urząd Miasta Krakowa

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA FIEDOROWICZ-RAZMUS
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2013-01-22
Data aktualizacji: 2013-01-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź