Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Utrudnienia w ruchu 11 listopada

W związku z obchodami Święta Niepodległości 11 listopada wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu podczas przejścia pochodu patriotycznego na trasie: Wawel, ulice: Grodzka, Floriańska, pl. Matejki.

W godzinach 11.30 – 12.00, na czas przejścia pochodu patriotycznego, wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu na trasie: Wawel - ul. Droga do Zamku, ul. św. Idziego, ul. Grodzka, Rynek Główny, ul. Floriańska.

Natomiast pomiędzy godziną 12.00 a 13.30 na czas trwania uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza, zostaną zamknięte dla ruchu kołowego (w tym także dla komunikacji zbiorowej): ul. Basztowa na odcinku od ul. Westerplatte do ul. Długiej, Plac Matejki oraz ul. Paderewskiego.

W związku z koniecznością przygotowania miejsca uroczystości od godz. 7.30 mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Paderewskiego i Placu Matejki.

Chwilowe utrudnienia mogą się też pojawić pomiędzy godz. 11.00 a godz. 16.00 na trasie przejścia zgromadzenia publicznego: al. 3 Maja, al. Focha, ul. Kasztelańska, ul. Kościuszki, ul. św. Bronisławy, al. Waszyngtona.

pokaż metkę
Autor: JAN MACHOWSKI
Osoba publikująca: PAWEŁ KRAWCZYK
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-11-09
Data aktualizacji: 2012-11-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź