Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Konkurs na Dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej

Trwa nabór na stanowisko Dyrektora Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Przypominamy, oferty swojej kandydatury można składać wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego (dostępny na stronie www.bip.krakow.pl) w nieprzekraczalnym terminie do 26 kwietnia. Szczegółowe informacje znajduje się na stronie: www.bip.krakow.pl.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Przypomnijmy, że nowa jednostka zajmie się kompleksowo utrzymaniem i rozwojem terenów zieleni w naszym mieście: od planowania, poprzez bieżące utrzymanie, rewaloryzację istniejących parków, aż po realizowanie nowych inwestycji w tym zakresie. Zapewni to spójność i wzajemnie uzupełnianie się działań w zakresie utrzymania i rozwoju terenów zieleni.

Zarząd Zieleni Miejskiej ma rozpocząć działalność od 1 lipca 2015 r. Od tego dnia nowa jednostka przejmie zadania realizowane przez z ZIKiT wraz z etatami. W drugim etapie, od 2016 r., po ujęciu środków w budżecie na 2016 rok i w Wieloletnim Planie Finansowym, Zarząd Zieleni Miejskiej stopniowo wdroży do realizacji dodatkowe zadania nałożone uchwałą Rady Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Autor: KATARZYNA KRASOŃ
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat