Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

W niedzielę przyjdź na piknik

Mieszkasz na jednym z osiedli: Ugorek lub Olsza II? Chcesz poznać tych, którzy tworzą życie kulturalne i społeczne w Twojej okolicy? Zapoznać się ze szkicem Programu Rehabilitacji Osiedli? Wziąć udział w dobrej zabawie? Wymienić książkami z sąsiadami, a podczas warsztatów kulinarnych poznać nowe przepisy? Porozmawiać o tym, jakich zajęć potrzebują seniorzy na osiedlach, spróbować sił w rodzinnym turnieju ping ponga i badmintona z nagrodami i grach zręcznościowych, posłuchać lokalnych zespołów? Przyjdź w niedzielę, 8 czerwca na piknik sąsiedzki. Początek o godz. 14.00, przy Szkole Podstawowej nr 64 (ul. Sadzawki 1).

Piknik jest wydarzeniem podsumowującym Forum Rehabilitacji - projekt realizowany w partnerstwie  Urzędu Miasta Krakowa, Stowarzyszenia Pracownia Obywatelska, Uniwersytetu Jagiellońskiego i Politechniki Krakowskiej, który ma na celu stworzenie programu działania dla osiedli.

Piknik będzie pierwszym wydarzeniem organizowanym wspólnie z mieszkańcami - dla mieszkańców. Podczas wydarzenia po raz pierwszy zostanie przedstawiony szkic Programu Rehabilitacji Osiedli Ugorek i Olsza II, który we wrześniu zostanie przekazany do uchwalenia Radzie Miasta Krakowa. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w konsultacjach dokumentu.

Akcja zorganizowana dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami i zaangażowaniu mieszkańców osiedli, jest realizacją niektórych pomysłów, które powstały podczas cyklu spotkań z mieszkańcami – rozpoczyna realizację wspólnie tworzonego programu.


ZOBACZ PROGRAM

plakat piknik

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: PAULINA POLAK
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
Data publikacji: 2014-06-05
Data aktualizacji: 2014-06-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź