Komunikacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Panel Transportowy

Krakowski Panel Transportowy – wypełnij formularz konsultacyjny

2023-01-13

Trwają konsultacje społeczne w ramach Krakowskiego Panelu Transportowego, które dotyczą tego jak Miasto Kraków i mieszkańcy mogą wpływać na dalszy rozwój działań na rzecz zrównoważonego transportu. Do 3 lutego można przekazywać swoje opinie za pośrednictwem formularza konsultacyjnego w formie online lub papierowej.

Za nami konsultacyjne spotkanie online ws. panelu transportowego

2023-01-20

Ruszyła druga część otwartych konsultacji dla mieszkańców dotyczących Krakowskiego Panelu Transportowego. 25 stycznia odbyło się kolejne spotkanie z mieszkańcami, tym razem online.

Krakowski Panel Transportowy

Przed nami drugi panel obywatelski w Krakowie

2022-12-22

Już wkrótce mieszkańcy będą decydować o kierunkach polityki transportowej miasta. Trwają bowiem prace przygotowawcze do Krakowskiego Panelu Transportowego.

Krakowski Panel Transportowy. Podstawowe informacje

Krakowski Panel Transportowy. Podstawowe informacje

2023-01-25

Panel obywatelski jest formą demokracji deliberacyjnej. Jest to sposób podejmowania istotnych decyzji przez losowo wyłonioną grupę obywateli i obywatelek, której rolą jest rozstrzygnięcie danej sprawy, biorąc pod uwagę dobro wspólne. Grupa ta ma reprezentować ogólną populację miasta.

Zrównoważony transport jako temat debaty publicznej

Zrównoważony transport jako temat debaty publicznej

2023-01-25

Bez względu na to, czy jesteś kierowcą, czy korzystasz z komunikacji miejskiej, czy poruszasz się rowerem, czy pieszo - jako mieszkaniec lub mieszkanka dużej aglomeracji miejskiej, uczestniczysz w ruchu i jesteś częścią rozległej sieci transportu.

Relacja z konsultacji

Relacja z konsultacji

2023-01-25

12 i 17 stycznia 2023 r. w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta odbyły się spotkania konsultacyjne dla krakowskich organizacji pozarządowych oraz mieszkańców i mieszkanek miasta w ramach Krakowskiego Panelu Transportowego.

12 stycznia ruszają konsultacje w ramach Krakowskiego Panelu Transportowego

Krakowski Panel Transportowy – rozpoczęły się konsultacje

2023-01-05

12 stycznia rozpoczęły się konsultacje społeczne w ramach Krakowskiego Panelu Transportowego. Dotyczą tego, jak miasto Kraków i mieszkańcy mogą wpływać na dalszy rozwój działań na rzecz zrównoważonego transportu. Konsultacje potrwają do 3 lutego.