Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Podaj dalej! Powszechny Spis Muzyków Małopolski

Stworzenie powszechnego Spisu Muzyków Małopolski to cel akcji ogłoszonej przez Bibliotekę Polskiej Piosenki i jej dyrektora Waldemara Domańskiego. Akcja pod hasłem Podaj dalej! została ogłoszona na stronie internetowej: www.bibliotekapiosenki.pl.

„Każdy organizator imprezy, wesela, eventu, święta dzielnicy lub hucznych imienin wie, że muzyka jest najważniejsza. Dobranie odpowiedniego zespołu do uroczystości, spotkania towarzyskiego jest bardzo odpowiedzialnym zajęciem. Renomowane biura promocji maja swoje stajnie muzycznych „pewniaków” znanych z radia lub telewizji. Lokalne domy kultury, rady dzielnic lub galerie nie dysponują odpowiednim budżetem, aby zapraszać gwiazdy. Najczęściej nie mają również rozeznania, kto i co może u nich zagrać lub zaśpiewać. Jest wiele dobrych zespołów muzycznych, które występują jedynie w miejscowych remizach, pubach bądź w kręgu znajomych. Pora to zmienić!” – uważają organizatorzy akcji.

Inicjatorzy chcą aby w Powszechnym Spis Muzyków Małopolski - Podaj dalej! zamieszczone zostały dane wszystkich działających na terenie małopolski muzyków, zespołów, chórów lub innych formacji muzycznych, które posiadają swoją oficjalną stronę w internecie. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić to zamieszczenie w ramach wzajemności linku z logo Biblioteki Polskiej Piosenki na oficjalnej stronie zespołu.

Aby znaleźć się w spisie należy na adres: podajdalej@bibliotekapiosenki.pl przesłać krótką informację o rodzaju wykonywanej muzyki, nazwie zespołu, miejscowości z której pochodzi oraz linku do swojej strony internetowej (na której powinno znaleźć się logo Biblioteki Polskiej Piosenki z przekierowaniem na www.bibliotekapiosenki.pl). (KF).

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2011-07-14
Data aktualizacji: 2011-07-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat