Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Łaźni Nowej!

W najbliższą niedzielę, 5 lutego, o godz. 19.00, Łaźnia Nowa zaprasza na spektakl „Koncert życzeń”. Główną i jedyną rolę w spektaklu gra Danuta Stenka. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety!

Spektakl oparty na tekście niemieckiego dramatopisarza Franza Xavera Kroetza, zbudowanym jedynie z obszernych didaskaliów, które mają stanowić partyturę i komentarz do scenicznych działań. Bohaterką jest około pięćdziesięcioletnia kobieta, stenotypistka. Otoczona barwnością efektownych reklam i opakowań, szalenie pedantyczna i zorganizowana, nie potrafi przezwyciężyć swej samotności. Społeczeństwo, w którym żyje, nie pomaga jej w rozwiązaniu problemów, skazując na wykluczenie i izolację.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: w którym teatrze debiutowała Danuta Stenka? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 3 lutego, do godz. 8.00. W tytule dopiszcie ŁAŹNIA. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Müller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2023-01-31
Data aktualizacji: 2023-02-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź