Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Teatru Groteska!

Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia, o godz. 13.00, Teatr Groteska zaprasza na spektakl dla całej rodziny pt. „Kapelusz za sto tysięcy”. Weź udział w konkursie i wygraj bilety!

„Kapelusz za sto tysięcy” Adama Bahdaja z 1966 roku to powieść kryminalna dla całej rodziny. Śmiało konkuruje z najlepszymi wzorami kryminałów tamtej epoki. Wyraziste sylwetki bohaterów, wciągająca intryga, pełna zwrotów akcji i niezwykłych wydarzeń. To jeszcze nie wszystkie zalety „Kapelusza”. Jest w nim jeszcze coś. Niepowtarzalna aura humoru, zabawy i eleganckiego dowcipu i główna bohaterka „Dziewiątka”.

Spektakl został utrzymany w gatunku kryminalnej komedii muzycznej. Rozbudowana oprawa multimedialna sprawia, że opowieść jest wartka i zmienna niczym najlepszy film akcji.

  • czas trwania: 2 godz. 20 min. 1 przerwa
  • spektakl dla widzów od 10 lat

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: jaki tytuł nosił serial, który powstał na motywach książki „Kapelusz za sto tysięcy”? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 16 grudnia, do godz. 8.00. W tytule dopiszcie GROTESKA. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-12-14
Data aktualizacji: 2022-12-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź