Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety na koncert Eleni!

Tradycyjne i te napisane specjalnie dla niej, a wszystkie wyjątkowe i stanowiące nieodłączny element magicznej, bożonarodzeniowej atmosfery. Już we wtorek, 20 grudnia, o godz. 18.00, w Kinie Kijów, podczas świątecznego koncertu organizowanego przez Centrum Kultury Podgórza, będzie można usłyszeć najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu Eleni. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na to wydarzenie!

Tej polskiej wokalistki greckiego pochodzenia z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Dla porządku można jedynie wspomnieć, że Eleni (właściwie Helena Dzoka) jest obecna na muzycznej scenie od blisko pół wieku. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem Prometheus w 1977 r. Cztery lata później ukazał się jej debiutancki solowy album „Ty – jak niebo, ja – jak obłok”. Łącznie nagrała ponad 20 płyt, z których osiem osiągnęło status złotych, a dwie pokryły się platyną – w tym ta z tradycyjnymi polskimi kolędami w jej wykonaniu. Do jednych z najpopularniejszych utworów artystki należą również napisane specjalnie dla niej pastorałki takie jak „Maleńka przyszła miłość”, „Raduj się dzisiaj”, czy „Tam gdzie Ty, Jezu Malusieńki”. Wszystkie będzie można usłyszeć podczas świątecznego koncertu Eleni, organizowanego przez Centrum Kultury Podgórza.

Bilety na wydarzenie „Eleni – koncert kolęd” można kupić online na ckpodgorza.pl lub osobiście
w siedzibie głównej Centrum Kultury Podgórza (ul. Sokolska 13). Regularna cena biletu to 40 zł. Dla posiadaczy kart lojalnościowych CKP (karty Podgórze w Kulturze lub Karty Seniora CKP) dostępne są bilety rabatowe, w cenie 30 zł.

KONKURS

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym nagrodą są dwuosobowe, bezpłatne zaproszenia na świąteczny koncert Eleni w Kinie Kijów. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi pierwsza płyta długogrająca Eleni, którą artystka nagrała z zespołem Prometheus? Odpowiedź wyślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 16 grudnia, do godz. 14.00. O wygranej będziemy informować zwycięzców indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-12-14
Data aktualizacji: 2022-12-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź