Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Teatru Groteska!

W najbliższą niedzielę, 9 października, o godz. 13.00, Teatr Groteska zaprasza na spektakl „Tygrys Pietrek”. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na to wydarzenie!

Spektakl opowiada o lękliwym Tygrysku Pietrku, któremu odważne Tygrysy zabierają paski. Żeby je odzyskać bohater wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu odwagi. Chce ją kupić w sklepie, zdobyć w wojsku, nauczyć się jej od Indian... Ale napotkani osobnicy zapomnieli już o banalnej prawdzie – boi się każdy, a odwaga polega na pokonaniu strachu, nie zaś na ubraniu się w jej „kostium”. Czy Tygryskowi uda się pokonać strach i odzyskać paski? Ciekawe przygody Pietrka, wpadające w ucho piosenki i świetna animacja lalek stanowią gwarancję dobrej zabawy.

  • czas trwania: 1 godz. bez przerwy
  • spektakl dla dzieci od najmłodszych lat

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: kiedy odbyła się premiera spektaklu? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 7 października, do godz. 8.00. W tytule dopiszcie GROTESKA. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-10-05
Data aktualizacji: 2022-10-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź