Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety na Kraków Live Festival!

Kraków Live Festival to dwudniowy festiwal muzyczny, który przyciąga do naszego miasta największe gwiazdy popu, rocka i hip-hopu. W tym roku wystąpią Ava Max, Bedoes, White 2115, Young Leosia, Julia Wieniawa oraz Kinny Zimmer. Zakończ festiwalowe lato wśród wielkich muzycznych emocji!

Future – jedna z najbardziej wpływowych postaci hip-hopu ostatniej dekady wystąpi 19 sierpnia. Raper dołącza do reszty artystów, takich jak Halsey, Lewis Capaldi, Parcels, Mimi Webb i Jan Rapowanie.

W przestrzeni przeznaczonej na festiwal co roku powstają dwie sceny muzyczne, miasteczko gastronomiczne oraz miejsce działań około-muzycznych. Wydarzenie (odbywające się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie) co roku przyciąga kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki i jest swoistym zakończeniem sezonu festiwalowego w Polsce.

Więcej informacji na stronie festiwalu: livefestival.pl

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że wymienicie 2 artystów zagranicznych z tegorocznego programu, którzy zagrają koncert w Polsce po raz pierwszy. Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do czwartku, 18 sierpnia, do godz. 14.00. W tytule dopiszcie LIVE. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-17
Data aktualizacji: 2022-08-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź