Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety do Kina Pod Baranami!

W Kinie Pod Baranami trwa 16. odsłona wakacyjnego festiwalu filmowego Letnie Tanie Kinobranie. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na jeden z pokazów!

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu jest kalejdoskop, czyli z greckiego „patrzenie na piękne obrazy”. Jak zmieniające się szkiełka w kalejdoskopie, tak różnorodne są filmy w programie imprezy - mówi Marynia Gierat, szefowa Kina Pod Baranami. Kalejdoskop emocji, barw, zjawisk, postaci, zdarzeń - to tematy poszczególnych tygodni.

  • „Wyspa Bergmana”, środa, 24 sierpnia, godz. 13.00

Para amerykańskich filmowców Chris (Vicky Krieps ) i Tony (Tim Roth) przyjeżdża latem na mityczną wyspę Fårö. W tym niezwykłym miejscu, w którym żył i tworzył swoje najbardziej znane dzieła Bergman, mają nadzieję znaleźć inspirację do nowych filmów. W miarę jak mijają kolejne osobno spędzone dni, fascynacja wyspą zaczyna skupiać się wokół Chris i jej wspomnień związanych z pierwszą miłością. Granica między rzeczywistością a fikcją zaczyna się stopniowo zacierać i rozdzielać parę jeszcze bardziej.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: jaki festiwal odbywa się w grudniu każdego roku w Kinie Pod Baranami? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do niedzieli, 21 sierpnia, do godz. 20.00. W tytule dopiszcie BARANY. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-08-17
Data aktualizacji: 2022-08-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź