Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Czego oczekujemy od dobrego thrillera? Mrocznej tajemnicy, szokujących zwrotów akcji, nieoczywistej opowieści i przesiąkniętej niepokojem atmosfery! Javier Castillo udowodnił, że pisarze nadal potrafią zaskakiwać czytelników. „Co się stało z Mirandą Huff?” zachwyci wszystkich miłośników mocnych wrażeń.

Miranda Huff zniknęła. Dla niej i jej męża Ryana to miał być ważny weekend. Mieli spędzić go wspólnie poza Los Angeles. Za radą terapeuty wynajęli zaciszny domek w lesie w Hidden Spring, by posklejać rozerwane więzi, dać sobie jeszcze jedną szansę. Miało być zupełnie inaczej, ale Miranda zniknęła. Ryan spóźnił się i teraz został sam w wynajętym domku z plamami krwi i śladami niedawnej walki. Z telefonem w ręce, na który chwilę temu przyszedł ostatni SMS od żony: „Widzę Cię”.

Miranda Huff nie była jedyną, która zniknęła. Niedługo po tym jak Ryan zgłasza zaginięcie żony służbom, detektywi odnajdują w okolicy ciało innej kobiety. Równocześnie dziennikarze z Los Angeles otrzymują tajemniczą taśmę filmową. Czy te wszystkie wydarzenia łączą się ze sobą w mroczną całość? Jakie tajemnice mogą urywać przed sobą małżonkowie? Co tak naprawdę stało się z Mirandą Huff?

KONKURS

Mamy dla was kilka egzemplarzy książki „Co się stało z Mirandą Huff?” Javiera Castilla, wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Co zrobić, by wygrać tę książkę? Odpowiedzcie na pytanie: Macie swój ulubiony typ thrillera? O czym czytacie z zapartym tchem, a co zniechęca was do czytania i nudzi? Napiszcie nam o tym. Odpowiedź podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 3 czerwca do godziny 15.00. W tytule maila napiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-05-31
Data aktualizacji: 2022-06-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź