Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj bilety do Teatru Praska 52

19 grudnia Teatr Praska 52 zaprasza na spektakl „Białogłowy w pludrach”. To awanturnicza komedia w stylu dell’arte! Bójki, pojedynki, piosenki i gagi wypełnią zawiłą intrygę, która znajdzie nieoczekiwane rozwiązanie!

Zadłużona po uszy Signora Prudencja, wraz ze służącym, ucieka przed windykatorem. Syn zmarłego kupca Gonzagi wyrusza, aby wypełnić ostatnią wolę ojca. Klaudia, córka Pantalone, uchodzi potajemnie z domu przed zaplanowanym przez ojca ślubem. Drogi podróżnych przetną się w zapomnianej przez ludzi starej karczmie, która stała się kryjówką zbójeckiej szajki… Do jej progów zbliżają się też nieustępliwy windykator i zrozpaczony ojciec. Kto wyjdzie cało z tej sytuacji? Przekonamy się w trakcie pełnej humoru komedii dell'arte, którą naprawdę warto zobaczyć!

W Teatrze Praska 52 króluje komedia, aczkolwiek o bardzo zróżnicowanym obliczu! Teatr działa w strukturach Centrum Kultury Podgórza. Poznaj repertuar teatru tutaj.

KONKURS

W związku z wydarzeniem mamy dla was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie na spektakl „Białogłowy w pludrach”, który odbędzie się w niedzielę, 19 grudnia, o godz. 19.00 w Teatrze Praska 52.

Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: jaka jest wasza ulubiona komedia teatralna, a może filmowa? Opowiedzcie nam o niej!

Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 17 grudnia, do godz. 14.00. W tytule wiadomości dopiszcie PRASKA 52. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-12-15
Data aktualizacji: 2021-12-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź