Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wygraj bilety na musical „Metro”!

Już 11 grudnia, w TAURON Arenie Kraków, odbędzie się jubileusz 30-lecia musicalu „Metro”. Przedstawienie z udziałem m.in. Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza, Kuby Józefowicza, oraz Mariusza Czajki rozpocznie się o godz. 19.00.

Musical „Metro” to legenda polskiej rozrywki. Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

KONKURS

W związku z nadchodzącym wydarzeniem mamy dla Was konkurs! Nagrodą jest podwójne zaproszenie. Aby wygrać wystarczy, że odpowiecie na pytanie: kiedy odbyła się premiera musicalu na Broadwayu? Odpowiedzi ślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 3 grudnia, do godz. 15.00. W tytule dopiszcie METRO. Laureatów poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-12-01
Data aktualizacji: 2021-12-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź