Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę z wydawnictwa Harper Collins!

„Topielice” Darii Orlicz to mroczny kryminał, opowieść o pierwotnym instynkcie zabijania, który drzemie w nas wszystkich, lecz nie we wszystkich się ujawnia. Jest to również zakończenie serii „Stracone dusze” – jednak lekturę bez problemu można zacząć od tej książki, nie czytając innych powieści serii.

Akcja powieści, wartka i pełna zaskakujących zwrotów toczy się jesienią w nadmorskim miasteczku. Pora roku ma spore znaczenie: jak przekonuje autorka, gdy od morza wieje lodowaty wiatr, w ludziach budzą się demony. A zło ma wiele twarzy, nie zawsze też potrafimy dostrzec to, co najbardziej oczywiste. Mała, wydawałoby się senna miejscowość, staje się miejscem niezwykłych zdarzeń. A wszystko odbywa się w czasie rzeczywistych, realnych wydarzeń w kraju. Ktoś morduje piękną blondynkę i porzuca zwłoki w Halloween, w lasach pod miasteczkiem. W opuszczonej szopie zostaje uwięziona nastolatka. Nie wiadomo czy jej uwięzienie ma związek ze Strajkiem Kobiet, w którym dziewczyna uczestniczyła. Poczytna autorka romansów, która szukała ciszy i odosobnienia, samotnie zaszyła się w chacie w odludnej leśnej głuszy, jest nękana i prześladowana przez tajemniczą osobę. Kto stoi za tymi wydarzeniami?

Zaskakujące odpowiedzi na te pytania znajdziecie w książce, którą polecamy miłośnikom dobrych sensacji i kryminałów. Jeżeli dodamy, że Daria Orlicz to literacki pseudonim Katarzyny Misiołek, znanej krakowskiej autorki bestsellerów, z pewnością nie będziecie zdziwieni, że polecamy tę lekturę.

KONKURS

Macie szansę wygrać tę niezwykłą książkę wydawnictwa Harper Collins. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: dlaczego uważacie, że to książka właśnie dla was? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 10 września, do godz. 15.00. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody otrzymacie pocztą. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-08
Data aktualizacji: 2021-09-08
Powrót

Zobacz także

Znajdź