Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Natasza Socha, dziennikarka, felietonistka i przede wszystkim pisarka, przygotowała dla czytelników nową znakomitą książkę! W „Domu Marionetek” wraz bohaterką, Joanną odkryjemy nieprzyjemne rodzinne sekrety i być może znajdziemy odpowiedź na odwieczne pytanie: czy zemsta rzeczywiście dobrze smakuje?

Joanna właśnie dostała pracę w pięknej willi jako opiekunka do dziecka. Zmiana otoczenia i odzyskanie wewnętrznego spokoju po zdradzie partnera i zakończeniu nieudanego związku jest tym czego jej teraz najbardziej potrzeba. Luksusowy dom z cudownym wnętrzem i ogrodem, bystra pięciolatka, którą ma się od teraz opiekować, sympatyczny właściciel domostwa, Leon. Wydaje się, że Joannie trafiła się idealna praca. Nie wszystko jednak w pięknej posiadłości jest takie, jak na pierwszy rzut oka wygląda. Zachowanie domowników wobec siebie wzbudza niepokojące pytania. Jeśli żona Leona nie kocha swojego męża, czemu od niego nie odeszła? Co sprawiło, że jego żona, matka i siostra nigdy nie siadają ze sobą do stołu? Czy matka i siostra spoglądają na niego z lękiem? Jakie tajemnice skrywa rodzina właściciela pięknej willi?

„Dom Marionetek” opowiada o tym, że najbliżsi potrafią ranić, jak nikt inny na świecie i o tym, że skrzywdzony szukając ukojenia, musi podjąć bardzo trudną decyzję. Zemścić się, czy wybaczyć?

KONKURS

Mamy dla was kilka egzemplarzy książki „Dom Marionetek” Nataszy Sochy wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Co zrobić, by wygrać tę książkę? Odpowiedzcie na pytanie: Tak jak często słowa ranią bardziej, niż czyny, łatwiej jest nam wybaczyć obcemu człowiekowi, niż najbliższej osobie. Znacie książkę o trudnych relacjach rodzinnych godną polecenia? Opowiedzcie nam o niej. Odpowiedź podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 27 sierpnia, do godziny 16.00. W tytule maila napiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-08-25
Data aktualizacji: 2021-08-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź