Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę wydawnictwa HarperCollins

Komedia romantyczna do czytania w sam raz na wiosenną aurę. Czytelnicy mogą znać inne powieści autorki Kirsty Moseley, chociażby obyczajowe dzieło „Chłopak, dla którego kompletnie straciłam głowę”. Na pewno jednak nie rozczarują się proponowana przez nas powieścią.

To żartobliwa opowieść o dwóch złamanych sercach. Lucie sądziła, że ma wszystko, czego pragnie – kochającego mężczyznę, śliczne mieszkanie i pracę, w której jest naprawdę świetna. Ale piękna bańka prysła, kiedy Lucie nakryła swojego idealnego narzeczonego ze swoją osobistą trenerką na ich wymarzonej nowiusieńkiej sofie. Teraz, trzy miesiące później, Lucie mieszka ze swoją najlepszą przyjaciółką i próbuje poukładać sobie życie bez zdradzieckiego niedoszłego męża. Z kolei Theo wybiera się na długi weekend do malowniczej Szkocji, gdzie ma być drużbą na ślubie brata. Perspektywa pięknych widoków, a także darmowej wyżerki właściwie powinna go napawać większym entuzjazmem. Gdyby tylko nie żywił uczuć do przyszłej panny młodej…

Kiedy los niespodziewanie krzyżuje drogi tych dwojga, Lucie i Theo zacieśniają więzi przy pączkach, opowiadając o swoich miłosnych katastrofach… i dochodzą do wniosku, że chyba mogą sobie nawzajem pomóc. Jeśli oboje będą przestrzegać zasad, nie ma mowy, żeby coś poszło nie tak.

KONKURS

Macie szansę wygrać tę niezwykłą książkę wydawnictwa HarperCollins. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Dlaczego lubimy romantyczne komedie? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 16 kwietnia, do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody wyślemy do was pocztą. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Monika Jagiełło
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-04-14
Data aktualizacji: 2021-04-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat