Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę wydawnictwa Rebis!

Autor „Doliny” Bernard Minier jest jednym z najsłynniejszych autorów thrillerów we Francji. Jego dzieła są dziś tłumaczone na dwadzieścia języków, a na podstawie jego pierwszej książki „Bielszy odcień śmierci” powstał popularny serial „Lód”. „Dolina” to szósta z kolei powieść, której bohaterem jest policjant Martin Servaz.

Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Rebis
materiały prasowe/Wydawnictwo Rebis

W małym miasteczku położonym w dolinie Pirenejów dochodzi do serii straszliwych morderstw. Niewykluczone, że jakąś rolę w tej sprawie odgrywa pobliskie opactwo kryjące wiele sekretów. Gdy wybuch w pobliskim kamieniołomie doprowadza do zerwania jedynej drogi dojazdowej i tym samym odcina miasteczko od reszty świata, mieszkańcy postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. W tym czasie w mieście przebywa Martin Servaz, legendarny policjant z Tuluzy. W Pireneje przyjechał w poszukiwaniu Marianne, kiedyś bliskiej mu osoby i matki swojego syna. Marianne zadzwoniła, wezwała go na pomoc i zamilkła. Trop prowadził do tajemniczego opactwa obok miasteczka. Servaz rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. A wkrótce włączy się w poszukiwania seryjnego mordercy, który zaczął grasować w miasteczku i jego okolicy. Policjant odkrywa, że obie sprawy są ze sobą powiązane. 

KONKURS

Macie szansę wygrać tę niezwykłą książkę Rebisu. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaka jest najlepsza lektura na długie, jesienne wieczory? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 16 października do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody wyślemy do was pocztą. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat