Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę o nawykach ludzi bogatych!

„Nawyki bogatych i biednych” to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych, którzy odnieśli sukces. To też okazja do poznania nawyków mniej majętnych, o których warto wiedzieć, by móc z nimi zerwać. Michael Yardney i Tom Corley  przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie udało… Swoje spostrzeżenia spisali w książce, którą możecie wygrać w naszym newsletterze.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych, ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym, jak lepiej, bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze, lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo, jak piszą, "zostaje, kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne".

To nie jest kolejny  poradnik  pełny  wskazówek, jak szybko się wzbogacić, a jego autorzy nie są typowymi twórcami tego rodzaju książek. W odróżnieniu od większości poprzedników Australijczyk Corley i Amerykanin Yardney są bardzo zamożnymi praktykami tego, czego nauczają.

A w odróżnieniu od większości podobnych publikacji ich wspólna praca to książka nie tyle o zdobywaniu bogactwa, co o sztuce bogatego życia. Bogatego życia, które leży według nich w zasięgu każdego, kto zdecyduje się praktykować Nawyki.

KONKURS

Macie szansę wygrać książkę „Nawyki bogatych i biednych”. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Jaki jest najlepszy poradnik, jaki kiedykolwiek przeczytaliście? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 8 lipca do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będzie można odebrać osobiście. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat