Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Już za kilka dni 14. edycja „semKRK”! [KONKURS]

Na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy pasjonaci marketingu internetowego. W najbliższy piątek, 6 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” odbędzie się 14. odsłona spotkań branżowych „semKRK”. Tym razem na scenie wystąpi siedmiu ekspertów, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i przedstawią w swych prezentacjach najaktualniejsze zagadnienia z zakresu SEM i SEO.

Fot. semKRK
semKRK

Konferencje „semKRK” to mające już swoją kilkuletnią tradycję krakowskie spotkania ludzi branży internetowej. Są one skierowane do właścicieli biznesów, pracowników działów marketingu i usług e-commerce, a także specjalistów w dziedzinie SEM oraz agencji marketingu internetowego. Główną ideą spotkań organizowanych przez krakowską agencję „DevaGroup” jest – przede wszystkim – wymiana wiedzy w „barcampowej” atmosferze. 

Kolejne edycje imprezy są doskonałą okazją do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu biorą udział uczestnicy z całej Polski, którzy często zgłaszają do udziału całe działy SEM swych firm, liczące po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświecają dwa główne cele: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Organizatorzy przewidują, że w najbliższej edycji „semKRK” weźmie udział ok. 300 uczestników. 

Podczas „semKRK#14” wystąpią znani eksperci–praktycy z branży. Swój udział potwierdzili: Paweł Rabinek (Redseo), Michał Suski (Surfer SEO), Sebastian Heymann (EACTIVE #wiemyjak), Monika Kołodziejczyk (#ThinkDigital), Kamil Demidowski (Fox Strategy), Ania Karczewska (When.pl) i Albert Czajkowski (Czajkowski.Consulting).

Prelegenci konferencji semKRK#14

W tym roku organizatorzy zapraszają również do udziału w praktycznych warsztatach towarzyszących konferencji, które zostały podzielone na trzy ścieżki tematyczne:

  • SEO
  • Google Ads
  • Google Analytics.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie semKRK oraz na Twitterze i Facebooku.

Dla wszystkich czytelników newslettera organizatorzy przygotowali promocję! Specjalny kod zniżkowy -20% na warsztaty, które odbędą się w dzień konferencji "semKRK". Kod: CzytamPoczteSEMKRK.

 

KONKURS

Mamy dla Was kilka zaproszeń na konferencję "semKRK", która 6 marca odbędzie się w Muzeum "Manggha".  Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Napiszcie nam krótko, dlaczego to właśnie Wy powinniście wybrać się na to wydarzenie! Odpowiedź wyślijcie na konkurs.mk@um.krakow.pl do czwartku, 5 marca do godz. 13 w tytule maila wpisując SEM KRK. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie tego samego dnia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat