Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę o polskiej historii!

To idealna lektura dla miłośników powieści sensacyjnych i osób zainteresowanych historią Polski! Książka Michała Zygmunta „Krew i honor” opowiada o wydarzeniach z 1936 roku.  

Fot. materiały prasowe/Krytyka Polityczna
materiały prasowe/Krytyka Polityczna

Jakub Berg ma wszystko. Przynajmniej tak mu się wydaje. Dużo seksu, mocnych wrażeń i niekończącej się zabawy, a przede wszystkim bardzo dużo pieniędzy. Całe jego życie odmieni jedna impreza – tej nocy pozna Julię i Franka. Piękna córka carskiego generała i tajemniczy uciekinier z dalekiej prowincji rzucą go w objęcia szalonej przygody i równie szalonej miłości. Czekają go przemoc i romantyczne uniesienia, komunistyczna konspiracja … 

Wydawca książki - Krytyka Polityczna - zapowiada wybuchową mieszankę, w której „Stawka większa niż życie” spotyka „Tamte dni, tamte noce”.

KONKURS

Macie szansę wygrać w tym tygodniu "Krew i Honor" w naszym konkursie. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: Do której książki sensacyjnej możecie wracać dowolną ilość razy i nigdy  się wam nie znudzi? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 6 marca do godz. 14. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru osobistego. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat