Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Musical „Metro” już wkrótce w TAURON Arenie [KONKURS]

Musical „Metro” to opowieść o młodych ludziach, którzy poszukują swojego miejsca na ziemi, o ich pragnieniach, marzeniach, ale też i rozczarowaniach. Jednak – przede wszystkim – to opowieść o romantycznej miłości, miłości którą można przeżyć wraz z bohaterami musicalu. Najbliższa okazja, żeby zobaczyć ten wyjątkowy musical na żywo w Krakowie już 16 maja w TAURON Arenie Kraków! Jeśli szukacie prezentu na Dzień Kobiet, to z pewnością coś dla Was!

Fot. Impresariat edma.art
Impresariat edma.art

Pomimo, że „Metro” ma już 29 lat jego przesłanie jest ciągle aktualne – a  kolejne pokolenia odnajdują tam własne dylematy z życiowymi wyborami. Zakochaj się w musicalu „Metro”, tak jak to zrobiło ponad dwa miliony osób, które do tej pory zobaczyły to niesamowite przedstawienie!

Szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie na stronie musicalmetro.pl.

KONKURS

Idealny prezent na Dzień Kobiet? Proponujemy Wam dziś podwójne zaproszenia na musical "Metro" w TAURON Arenie Kraków -już 16 maja 2020 roku.  Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Odpowiedzcie na proste pytanie: Gdzie i kiedy odbyła się prapremiera "Metra"? Odpowiedź wyślijcie na konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 6 marca do godz. 14  w tytule maila wpisując METRO. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie tego samego dnia.

pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat