Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

Miłość, nienawiść, stare grzechy i nowe zbrodnie. Kto w naszym życiu pociąga za sznurki? Polecamy Wam w tym tygodniu powieść Katarzyny Grocholi "Zabić marionetkę", która została nominowana do Bestsellerów Empiku!

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!
Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie

Warszawa, tu i teraz. W luksusowym apartamencie odnalezione zostaje ciało znanego biznesmena. Po oględzinach miejsca zdarzenia policja ogłasza, iż było to samobójstwo. Gdy jednak wkrótce dochodzi do kolejnych tajemniczych zgonów, śledczy muszą wziąć pod uwagę, że za wszystkim może stać morderca.

Sprawę prowadzi Natan, doświadczony policjant, jeden z ostatnich mężczyzn z zasadami, i przydzielona mu przez policyjną „górę” młoda antropolożka Weronika, pisząca pracę doktorską na temat samobójstw. Obydwoje zmagają się z demonami przeszłości, a nowe śledztwo zaprowadzi ich w rejony, których nawet nie byliby w stanie sobie wyobrazić.

Czy w plątaninie coraz bardziej przerażających zdarzeń Natanowi i Weronice uda się odkryć prawdę?

Katarzyna Grochola po raz pierwszy w swej karierze zostaje autorką kryminału i od razu osiąga w nim mistrzostwo. "Zranić marionetkę" to porywająca i wielopoziomowa opowieść o dobru i złu, o nienawiści i miłości, a także o tym, jak trudno czasem jedno odróżnić od drugiego. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych w subtelnym opisywaniu i odsłanianiu ludzkich sekretów.

 

KONKURS

Mamy dla Was kilka egzemplarzy książki "Zabić marionetkę" Katarzyny Grocholi wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Co zrobić, żeby wygrać książkę? Napiszcie nam, która książka Katarzyny Grocholi jest Waszą ulubioną i dlaczego? Odpowiedź wyślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 10 stycznia do godz. 12. W tytule maila wpiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE, a w jego treści adres, na który ma zostać przesłana książka. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

 

Pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA