Wygraj dobry polski kryminał!

"Krewni" Piotra Górskiego to już trzecia część kryminalnej serii z komisarzem Sławomirem Krukiem w roli głównej. Po dobrze przyjętym "Kruku" i "Gorszym" przyszedł czas na kolejną krwawą zagadkę. Polecamy Wam tą książkę i rozdajemy w newsletterze!

Wygraj dobry polski kryminał!
Fot. materiały prasowe/HarpersCollins

Zwłoki młodej kobiety zostają znalezione w jednym z gdańskich domów. Ktoś ją udusił, a ciało upozował. Prowadzący czynności śledcze komisarz Sławomir Kruk odkrywa, że krótko przed śmiercią kobieta wpadła na ślad pewnej tajemnicy.
Krewni zmarłej nie chcą współpracować z policją, której nie ufają. Prowadzą własne śledztwo, sami zamierzają też wymierzyć mordercy sprawiedliwość. Pełni żalu i nienawiści, nie cofną się przed niczym.
Kruk musi się spieszyć, nie może dopuścić, by to krewni ofiary dopadli mordercy jako pierwsi.

KONKURS

Rozdajemy Wam wyżej opisaną książkę wydawnictwa HarperCollins, czyli "Krewnych" Piotra Górskiego.  Aby mieć szansę na wygraną, odpowiedz na pytanie: Wymień trzy cechy, jakie wg Ciebie powinien mieć dobry kryminał! Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 17 stycznia do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru osobistego. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

Pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA