Wygraj książkę o szczęściu!

Lubicie podróże? Takie podczas, których macie okazję czegoś się nauczyć? Mamy dla Was pożyteczną lekturę - książkę „Atlas szczęścia” Helen Russell. Możecie wygrać tę książkę w naszym konkursie!

Wygraj książkę o szczęściu!
Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Ignis

„Atlas szczęścia” to podróż dookoła świata, podczas której poznasz 33 sposoby na szczęście. Pojedziecie m.in. do Australii, Walii, Bhutanu, Irlandii, Finlandii, Turcji, Syrii, Japonii i wielu innych krajów. Odkryjecie sekrety szczęścia z różnych zakątków świata i przekonacie się, jak dzięki nim można zmienić swoją codzienność.

Jeżeli np. czujecie strach przed zbliżającą się rozmową o pracę, bądźcie jak Islandczycy. Ich þetta reddast – przeświadczenie, że wszystko jakoś się ułoży – na pewno doda każdemu wiary w siebie. Pogubiliście się w życiu? Sprawdźcie, jak w podobnej sytuacji radzą sobie Chińczycy, i znajdźcie swoje xìngfú – cel, który nada waszym działaniom głębszy sens. Zbyt wiele spraw na głowie? Z pomocą przyjdą Włosi i opanowana przez nich do perfekcji sztuka słodkiego nicnierobienia, czyli dolce far niente. A jeżeli jesteście przytłoczeni pracą i oderwani od natury? Szwedzi mają na to radę: smultronställe, dosłownie poletko poziomek, a w głębszym znaczeniu sielskie odludzie, dokąd możecie uciec przed zgiełkiem współczesnego świata.

 

KONKURS

Rozdajemy Wam wyżej opisaną książkę, czyli „Atlas szczęścia” Wydawnictwa Insignis. Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Czym jest dla was szczęście? Uzasadnijcie swoją odpowiedź i podeślijcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 29 listopada do godz. 12. W tytule maila wpiszcie tytuł książki, którą chcecie zdobyć. Nagrody będą do odbioru osobistego. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

 

Pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA