Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wygraj książkę z Wydawnictwa Literackiego!

"Bob Honey robi swoje" to książka aktora Seana Penna, zdobywcy dwóch Oscarów dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za role w "Rzece tajemnic" i "Obywatelu Milku". Książka pierwotnie ukazała się jako audiobook, czytany przez samego autora występującego pod pseudonimem Pappy Pariah, i odniosła spektakularny sukces. Sprawdźcie sami, o co tyle hałasu!

Fot. materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie
materiały prasowe/Wydawnictwo Literackie

Bob Honey z trudem nawiązuje kontakt z innymi ludźmi. Ma dosyć wciskania mu marketingowych bredni, dosyć świata, w którym nawet orgazm nie jest realny, dopóki nie napisze się o nim na Twitterze. Jako modelowy biznesmen ze starej amerykańskiej szkoły sprzedaje zbiorniki septyczne świadkom Jehowy i organizuje pokazy pirotechniczne dla zagranicznych dyktatorów. Jest też zatrudniony jako kontraktowy zabójca przez sekcję wywiadu Stanów Zjednoczonych, w tajnym programie likwidacji zniedołężniałych seniorów oraz wszystkich innych, którzy nadwyrężają zasoby konsumpcyjnego społeczeństwa.

Kiedy życiem Boba zaczyna się interesować wścibski dziennikarz, Honey nie jest pewien, czy oznacza to dla niego szansę na przyjaźń, czy raczej początek końca. Widząc, jak wszyscy dokoła węszą wszędzie zdradę i dopatrują się terroryzmu, uznaje, że nadszedł czas, aby coś zmienić – jeśli wcześniej sam nie zostanie zlikwidowany przez swoich tajemniczych zwierzchników lub zdemaskowany przez żarłoczne media…

 

KONKURS

Mamy dla Was kilka egzemplarzy książki "Bob Honey robi swoje" Seana Penna wydanej przez Wydawnictwo Literackie. Aby mieć szansę na wygraną, napisz nam, jaka jest Twoja ulubiona rola Seana Penna i dlaczego? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 6 września do godz. 12. W tytule maila wpiszcie: WYDAWNICTWO LITERACKIE, a w jego treści adres, na który ma zostać przesłana książka. Zwycięzców o nagrodzie poinformujemy indywidualnie.

pokaż metkę
Autor: NATALIA BUJAK
Osoba publikująca: Natalia Bujak
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat