Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

The Kelly Family już w niedzielę w Krakowie! [KONKURS]

Spełniło się marzenie milionów fanów na całym świecie – słynna grupa muzyczna The Kelly Family powróciła na muzyczną scenę. Podczas europejskiej trasy koncertowej „We Got Love – LIVE 2018” odwiedzą także Polskę. W najbliższą niedzielę, 8 kwietnia wystąpią w TAURON Arenie Kraków.

Fot. TAURON Arena Kraków / materiały prasowe
TAURON Arena Kraków / materiały prasowe

The Kelly Family to jedna z najsłynniejszych rodzin świata, która w latach 90. biła wszelkie rekordy, a ich piosenki pokochał cały świat. Mają na koncie ponad 20 milionów sprzedanych krążków, kilkadziesiąt złotych i platynowych płyt i ponad 50 najważniejszych nagród muzycznych. Odnieśli sukces na całym świecie, w tym w USA, RPA, Brazylii i Chinach.

Po raz pierwszy od 1999 roku, rodzina Kelly powróciła do występów na żywo, promując nowy album „We Got Love”. Płyta trafiła do sprzedaży 24 marca 2017 roku i zawiera pięć zupełnie premierowych utworów oraz największe hity zespołu w nowych aranżacjach. Podczas koncertu nie zabraknie wiec najsłynniejszych piosenek, takich jak: „An Angel”, „I can’t help myself” czy „Santa Maria”. Album prezentuje dokładnie to, czego mogą spodziewać się fani legendarnej formacji podczas koncertów. Jest to muzyczna podróż przez 40 lat historii zespołu, który dzięki swojej autentyczności i pozytywnej energii zamienia swoje występy w ekstremalnie przeżycie.

Powrót rodziny spotkał się z ogromnym zainteresowaniem – na pierwszy ogłoszony koncert w Dortmundzie, bilety zniknęły w trakcie osiemnastu minut! Na całej trasie zespół odwiedzi dwadzieścia największych europejskich miast. W TAURON Arenie Kraków wystąpi już w najbliższą niedzielę. Koncerty odbędą się także w Gdańsku i Łodzi.

Bilety są dostępne na stronie www.eventim.pl.

KONKURS

Uwaga! Rozdajemy podwójne zaproszenia na koncert Kelly Familly w TAURON Arenie Kraków! Chcecie usłyszeć te legendarne przeboje na żywo? Nic prostszego! Napiszcie nam, którą piosenkę z repertuaru grupy chcielibyście usłyszeć na koncercie najbardziej i dlaczego właśnie tą. Czekamy na ciekawe odpowiedzi pod adresem: konkurs.mk@um.krakow.pl do piątku, 6 kwietnia do godz. 12 w tytule maila wpisując KELLY FAMILY. Zwycięzców poinformujemy indywidualnie.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: NATALIA WÓJS
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-04-04
Data aktualizacji: 2018-04-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat