Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Piątek w Krakowie

Uwaga kierowcy! W związku z manifestacją, w której brać udział będzie ok. 50 osób, należy się spodziewać utrudnień na trasie: Rynek Główny - ul. Szewska - ul. Karmelicka - al. Mickiewicza - ul. Piłsudskiego - ul. Straszewskiego - plac Wszystkich Świętych - ul. Grodzka - Rynek Główny. Utrudnienia potrwają między godz. 18.00 a 19.00.

Fot. Maciej Grzyb
Maciej Grzyb

Rusza Targ Bożonarodzeniowy na Rynku Głównym! Jak co roku gościć będą kupcy oferujący m.in. ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, biżuterię oraz regionalne smakołyki. Targ potrwa do 26 grudnia.

Już dziś wieczorem w klubie Fabryka na Zabłociu wystąpi znany i lubiany zespół Happysad. Koncert odbędzie się o godz. 19.00. Zapraszamy!

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicach: Grota Roweckiego, Al. Pokoju i Niewodniczańskiego do godz. 14.00, na ulicy Wielickiej w godz. 9.00 – 12.00 oraz na ul. Rogatka w godz. 10.00-13.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Rozrywka i Strzelców w godz. 8.00 – 14.00 zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj czeka nas pogoda w kratkę. Na niebie na zmianę będzie się chmurzyć i przejaśniać. Po południu zawita do nas także trochę słońca. Będzie jednak chłodno. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 stopień na plusie.
 

pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat