Komunikat archiwalny

Czwartek w Krakowie

Uwaga pasażerowie Komunikacji Miejskiej i kierowcy! W związku z protestem taksówkarzy, w godzinach od 9.00 do 11.00 czekają nas zmiany w ruchu drogowym. Przejazdu kolumny 1000 samochodów odbędzie się ulicami: Dobrego Pasterza – Bora Komorowskiego – Lublańska – Opolska –  29 Listopada – Wita Stwosza – Lubomirskiego – Rondo Mogilskie – Mogilska – Jana Pawła II – Węzeł Rayskiego – Stella Sawickiego – Bora Komorowskiego – Rondo Polsadu – Lublańska – Dobrego Pasterza.

Czwartek w Krakowie
Fot. Maciej Grzyb

Wino, jedzenie i…coś dla ducha. Na Małym Rynku rusza Festiwal Spowalniania Czasu – Jesień Leniwców! Wystawcy będą na Was czekać już od godz. 11.00. Festiwal potrwa do niedzieli (4 października).

Kino Pod Baranami zaprasza na „Baranki w pieluchach”. Dzisiaj wszystkie mamy wraz ze swoimi dziećmi będą mogły obejrzeć film ”Król Życia” w reżyserii Jerzego Zielińskiego. To pełna ciepła komedia o uwalnianiu się od świata korporacji, odkrywaniu kolorów życia i szczęścia. Na seans zapraszamy o godz. 11.00.

Przerwa w dostawie wody. W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi na sieci wodociągowej, wystąpią przerwy w dostawie wody na ulicy Estońskiej do godz. 14.00, ul. Głogowiec w godz. 9.00 – 14.00, ul. Senatorskiej, Filareckiej i Na Stawach w godz. 9.00 – 12.00, os. Zielonym w godz. 8.00 – 12.00 oraz na ul. Aleksandry w godz. 9.00 – 15.00.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej. Mieszkańcy ulicy Popielnik w godz. 9.00 – 16.00, ul. Smoleńskiego w godz. 7.30 – 15.00 oraz ul. Orszańskiej w godz. 9.30 – 14.00  zostaną odcięci od prądu.

Dzisiaj chłodno, ale słonecznie. W powietrzu czuć już pierwsze oznaki zimy, a na termometrach pojawi się maksymalnie 13 stopni Celsjusza. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu.

Pokaż metkę
Autor: Zuzanna Dziadowiec
Osoba publikująca: Zuzanna Dziadowiec
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także
POLECAMY
TELEWIZJA.KRAKOW.PL
PRZEJRZYSTE FINANSE
OTO FOTOKRONIKA MIASTA