Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przyjdź na bezpłatne szkolenia profilaktyczne

Jak zadbać o bezpieczeństwo uczniów w sieci? Jak radzić sobie ze stresem i emocjami? Substancje psychoaktywne a nastolatki. Trening asertywności, podniesienie poziomu wiedzy z obszaru profilaktyki uzależnień oraz nauka podstawowych umiejętności społecznych, jako czynników chroniących w przeciwdziałaniu uzależnieniom – to tematyka szkoleń profilaktycznych na które zaprasza w okresie ferii zimowych Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Szkolenia są adresowane do nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczegółowe informacje o szkoleniach oraz harmonogram spotkań są dostępne na stronie www.mcpu.krakow.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 12/ 4114121 wew. 203, 206 lub przesłać zgłoszenie mailem na adres: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Dodatkowo, w godz. 8-18, od poniedziałku do piątku, czynny jest Punkt Konsultacyjny dla osób uzależnionych od alkoholu oraz członków ich rodzin (można skorzystać z pomocy psychologa lub terapeuty). Punkt Konsultacyjny organizuje także dyżury prawników: we wtorki 15.00-17.00 oraz w czwartki 16.00-18.00 w MCPU przy ul. Rozrywka 1. Z kolei w poniedziałki prawnicy dyżurują w godz. 13.30-15.30 oraz w czwartki w godz. 16-18.00 w MCPU Rynek Podgórski 4/2a. Wszystkie usługi są świadczone nieodpłatnie. Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców Krakowa.

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat