Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Powstaje koncepcja tramwaju do Górki Narodowej

Ruszyły prace nad przygotowaniem koncepcji budowy linii szybkiego tramwaju na odcinku osiedle Krowodrza Górka – ul. Bociana – Górka Narodowa Zachód wraz z estakadą w ciągu ul. Opolskiej. Mieszkańcy mogą się zapoznać z informacjami dotyczącymi tej inwestycji w siedzibie ZIKIT i Rady Dzielnicy IV. Ewentualne uwagi i wnioski należy składać do 6 września.

Fot. Paweł Krawczyk
Paweł Krawczyk

Wkrótce ma zostać opracowana wielowariantowa koncepcja dla linii tramwajowej KST etap III A (os. Krowodrza Górka - ul. Bociana - Górka Narodowa Zachód), wraz z towarzyszącą jej infrastrukturą drogową oraz budową estakady w ciągu ul. Opolskiej.Mieszkańcy mogą zapoznać się z informacjami dotyczącymi tej inwestycji w siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy IV Prądnik Biały przy ul. Białoprądnickiej 3, w godzinach otwarcia biura oraz w Zarządzie Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie przy Al. Pokoju 5 w pokoju 42, 44, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Wszelkie wnioski do udostępnionych informacji, należy składać do Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie oraz do Rady i Zarządu Dzielnicy IV do 6 września 2013 roku.

Opis inwestycji oraz planowany przebieg nowej linii tramwajowej.

pokaż metkę
Autor: Jan Machowski
Osoba publikująca: KATARZYNA CZUBERNAT
Podmiot publikujący: Wydział Informacji, Turystyki i Promocji Miasta
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat