Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dziennikarze – mistrzowie piłki nożnej

Przedstawiciele europejskich mediów – prasy, radia, telewizji, portali internetowych - dziennikarze związani ze sportem, ekonomią i biznesem przyjechali do Krakowa by wziąć udział w Piłkarskich Mistrzostwach Dziennikarzy EURO MEDIA CUP 2012. Mistrzostwa zostały zainaugurowane w piątek (27 marca), a mecze będą rozgrywane w ten weekend (28-29 kwietnia).

Kraków z entuzjazmem przyjął informację o wybraniu naszego miasta jako miejsca organizacji EURO MEDIA CUP 2012. Wydarzenie to będzie nie tylko wielkim przeżyciem dla wszystkich dziennikarzy biorących w nim udział, ale także doskonałą okazją do promocji Krakowa, do którego większość z uczestników mistrzostw powróci zawodowo podczas UEFA EURO 2012 TM.

EURO MEDIA CUP 2012 to turniej piłkarski, który zostanie przeprowadzony w czasie poprzedzającym rozpoczęcie Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Turniej to połączenie sportowej rywalizacji, współzawodnictwa, piłkarskich emocji oraz dobrej zabawy, która jest nagrodą za pozostawione na boisku zdrowie. EURO MEDIA CUP 2012 ma być także skutecznym narzędziem budowania cennych relacji z dziennikarzami, którzy stanowią ważną grupę docelową dla firm oraz instytucji wykorzystujących sport jako jeden z ważnych elementów kreowania swojego wizerunku.

W mistrzostwach zagrają reprezentacje Polski Dziennikarzy, Polski Pisarzy, Czech, Ukrainy, Włoch, Austrii, Węgier i Litwy (w sumie ok. 160 osób). Mecze będą rozgrywane w Centrum Rozwoju Com-Com Zone (ul. Ptaszyckiego 6) wezmą udział przedstawiciele europejskich mediów – prasy, radia, telewizji, portali internetowych - dziennikarze związani ze sportem, ekonomią, biznesem, tematyką life-style.

Reprezentacje będą grały na dwóch boiskach równocześnie (sztuczna trawa + boisko naturalne) w dwóch grupach po 4 zespoły. Mecze grupowe zostaną rozegrane w sobotę (28 kwietnia) w godz. 9:30-17.00. Półfinały zostaną rozegrane w niedzielę (29 kwietnia) o godz. 10:00 a finał o godz. 12:00 (na boisku ze sztuczną trawą). Zakończenie wydarzenia planowane jest na godz. 13:30. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma Main Events. (KF)

pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Data publikacji: 2012-04-28
Data aktualizacji: 2012-04-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź