Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy do zwiedzania TAURON Areny Kraków

30 lipca to kolejny termin, w którym będzie można zwiedzać największą halę widowiskowo-sportową w Polsce. Zapraszamy także grupy zorganizowane, które mogą zwiedzać TAURON Arenę Kraków w innych terminach, po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny.

Fot. ARM SA

W trakcie zwiedzania goście wejdą na każdy z poziomów TAURON Areny Kraków. Zejdą na płytę areny, na której, w tym roku, zagrały takie zespoły i artyści jak: Metallica, Deeche Mode, Pearl Jam, Deep Purple, Lenny Krawitz i Ozzy Osbourne oraz, na której zostaną zbudowane sceny dla takich gwiazd jak: Roger Waters, Jack White, Havasi, Dawid Podsiadło, Iron Maiden i Thirty Seconds To Mars.

Zwiedzający odwiedzą również jedną z lóż na poziomie VIP, Małą Halę oraz pomieszczenia na co dzień niedostępne uczestnikom imprez m.in. szatnie, z których w tym roku skorzystają m.in. zawodnicy biorący udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera oraz w Motocyklowych Mistrzostw Świata Super Enduro.

Aby móc zwiedzić TAURON Arenę Kraków wcześniej trzeba zarezerwować miejsce. Można to zrobić za pośrednictwem: formularza zamieszczonego na stronie www.tauronarenakrakow.pl; telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.); e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl oraz osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

Liczba miejsc jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Istnieje także możliwość zwiedzania TAURON Areny Kraków przez grupy zorganizowane, w innych terminach – po ich wcześniejszym ustaleniu z obsługą areny – telefonicznie: 12 349 11 02 (w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.), e-mailowo: zwiedzanie@tauronarenakrakow.pl lub osobiście w recepcji areny (wejście nr 1; w godz. 8:00-16:00; pon.-pt.).

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Data publikacji: 2018-07-13
Data aktualizacji: 2018-07-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź