górne tło

Filmowe Mikołajki

Multikino zaprasza wszystkie dzieci na filmowe Mikołajki. Na najmłodszych kinomanów będą czekały trzy magiczne filmy animowane: „Kraina Lodu", „Ratujmy Mikołaja" oraz „Rysiek Lwie Serce". Wszystkie będzie można zobaczyć zarówno w wersji 2D i 3D.

W tym roku w Multikinie dzieci mogą wybierać w mikołajkowym repertuarze.  Każdy mały kinoman znajdzie coś dla siebie, ponieważ od 6 do 8 grudnia na ekranach kin będą wyświetlane trzy filmy animowane.

Mikołajki można spędzić z bohaterami wspaniałej animacji studia Walta Disney'a  „Kraina Lodu". Jest  to zapierająca dech w piersiach komedia przygodowa inspirowana baśnią „Królowa śniegu" Hansa Christiana Andersena. Do wspólnej zabawy zaprasza również Elf Bernardem, główny bohaterem filmu „Ratujmy Mikołaja", który marzy aby trafić do elitarnej grupy naukowców pracujących w tajnym laboratorium Świętego Mikołaja. Jednak, za sprawą niefortunnego wynalazku, poczciwy pechowiec niechcący ujawnia lokalizację laboratorium chciwemu miliarderowi. Trzecia propozycja, to hiszpańska przezabawna i pełna szalonych przygód animacja „Rysiek Lwie Serce". Główny bohater Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę.

W ramach akcji „Rodzina do kina" Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w mikołajkowych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Również na seanse filmów „Kraina Lodu", „Rysiek Lwie Serce" oraz „Ratujmy Mikołaja", od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.