górne tło

Rada Miasta Krakowa na Facebooku

Portal „Facebook” jest obecnie największym serwisem społecznościowym, na którym swoje konta posiada 500 mln użytkowników na świecie. Swoją oficjalną stronę ma także Rada Miasta Krakowa.

Na stronie codziennie zamieszczane są informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących Rady Miasta Krakowa, radnych i komisji Rady Miasta Krakowa. Użytkownicy mają również możliwość zapoznania się z najważniejszymi uchwałami, podejmowanymi podczas sesji oraz z projektami uchwał przygotowywanymi przez radnych, harmonogramem i przebiegiem posiedzeń komisji Rady Miasta Krakowa. W serwisie można także znaleźć terminy najbliższych dyżurów radnych czy też informacje o przedsięwzięciach objętych patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa.

Na stronie została także utworzona galeria zdjęć, prezentująca nie tylko radnych, ale i najważniejsze wydarzenia dotyczące działalności Rady Miasta Krakowa VI kadencji.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem Rady Miasta Krakowa - można czytać, można także komentować oraz zadawać pytania.