górne tło

Animator Sportu

Przejdź do: 

OPISU PROGRAMU >>>

HARMONOGRAMU >>>

Program „Animator Sportu” jest realizowany przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa we współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym Kraków "Wschód". Powstał on na bazie oddanych do użytku obiektów sportowych powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012".

Głównym celem programu jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz przeciwdziałanie zjawiskom agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży, poprzez skierowanie do tych środowisk profesjonalnej oferty zajęć sportowych i sportowo-rekreacyjnych.

Chętni mogą uczestniczyć w zajęciach z wielu różnych dyscyplin sportowych takich, jak piłka nożna, piłka siatkowa, tenis, popularnej ostatnio gry Speed-ball oraz wielu innych. Prowadzone są one w ciekawy i indywidualny sposób oraz ich poziom jest dostosowany do umiejętności jak i kondycji fizycznej uczestników.

Zajęcia odbywają się na krakowskich orlikach i prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych animatorów-instruktorów.

 

Harmonogramy realizacji programu:

1 Orlik przy ul. Pszczelnej 13 harmonogram pracy orlika znajduje się na stronie moswschod.pl
2 Orlik przy ul. Grochowskiej
3 Orlik przy ul. Jaskrowej
4 Orlik os. Na Wzgórzach
5 Orlik przy ul. Myśliwskiej
6 Orlik ul. Sadzawki
7 Orlik ul. Bujaka
8 Orlik przy ul. E. Jerzmanowskiego harmonogram pracy orlika znajduję się w linku obok "Harmonogram"

 

Na boiskach, na których będą prowadzone zajęcia w ramach programu "Animator Sportu" pojawią się również regulaminy korzystania z orlika podczas animacji. 

 

logo Animator Sportu