górne tło

Szkolnictwo zawodowe - partnerstwo krakowskich szkół (28 maja)

data: 28 maja, wtorek
godz.: 12:00
miejsce: Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta, al. Mickiewicza 5 (sala nr 12)

Serdecznie zapraszamy na uroczystość podpisania porozumienia o partnerstwie między wybranymi szkołami podstawowymi i gimnazjami, a Zespołem Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowiei Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie dotyczącego wzajemnej współpracy w zakresie szkolnictwa i doradztwa zawodowego.

Uroczystość odbędzie się w najbliższy wtorek (28 maja) o godz. 12:00 w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 im. Szczepana Humberta (al. Mickiewicza 5, sala nr 12).

Dokument podpiszą dyrektorzy: Gimnazjum nr 14 w Krakowie, Gimnazjum nr 51 w Krakowie, Gimnazjum TSSP w Krakowie, Publicznego Gimnazjum w Krzeszowicach, Szkoły Podstawowej nr 1 w Krakowie, Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 i Centrum Kształcenia Praktycznego w Krakowie.

W uroczystości udział wezmą m.in. przedstawiciele władz miasta i Kuratorium Oświaty. Po podpisaniu porozumienia goście zwiedzą pracownie mechatroniczne i samochodowe Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 oraz Centrum Kształcenia Praktycznego, którego siedziba znajduje się w sąsiedztwie ZSM nr 1 (ul. Krupnicza 42a).