górne tło

Już dziś „Majówka z pracą” w TAURON Arenie Kraków

Rozpoczynasz swoją karierę zawodową po szkole? Rozglądasz się za nową pracą? Planujesz przekwalifikowanie się do innego zawodu? Rozważasz założenie własnej firmy? A może chcesz usprawnić własny biznes? Weź udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, które odbędą się dziś, 22 maja, w godz. od 9.00 do 16.00 w hali widowiskowo-sportowej TAURON Arena Kraków.

Wydarzenie, które organizują Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa, spełni oczekiwania wszystkich osób aktywnych zawodowo a także chcących wrócić na rynek pracy. Uczestnictwo w targach będzie okazją do zapoznania się z aktualną sytuacją panującą na krakowskim rynku pracy. W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 wystawców oferujących zatrudnienie, a także podnoszenie kompetencji zawodowych.

Targi pracy to jeden ze skuteczniejszych sposobów na znalezienie wymarzonego zatrudnienia, a dla pracodawców doskonała okazja do pozyskania najlepszych kandydatów oraz zaprezentowania potencjalnym pracownikom oferty firmy, możliwości rozwoju zawodowego, zakresu obowiązków na różnych stanowiskach, czy też gwarantowanych przez pracodawców benefitów.

Dodatkowo podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą” będzie funkcjonować specjalna strefa przedsiębiorczości, w której swoją wiedzą i doświadczeniem będą dzielić się pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Urzędu Miasta Krakowa, a także innych instytucji otoczenia biznesu.

„Majówka z pracą” to idealny moment, by w swoim życiu zawodowym wprowadzić zmiany. Czeka tam na uczestników mnóstwo warsztatów tematycznych, konsultacji biznesowych oraz trzy strefy tematyczne: wystawiennicza, przedsiębiorczości i warsztatowa.

Więcej informacji: targiaktywnosci.com.pl.