górne tło

Cracovia Maraton i wydarzenia towarzyszące: organizacja ruchu i komunikacji miejskiej

Dziś, 14 kwietnia, odbywa się 21. Cracovia Maraton. W związku z tym, wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Szczegółowy opis zmian w organizacji ruchu wraz z mapą i opisem trasy 21. Cracovia Maraton można znaleźć na stronie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Szczegółowe komunikaty dotyczące organizacji komunikacji miejskiej w czasie 21. Cracovia Maraton oraz Biegu Nocnego są opublikowane na stronach Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie:

Podczas trwania 21. Cracovia Maratonu, w godz. 7.30–12.30 zamknięta będzie al. Mickiewicza – tym samym nie będzie możliwości skorzystania z parkingu podziemnym przy Muzeum Narodowym (wjazd i wyjazd).

Zwracamy się z prośbą o zachowanie ostrożności, dostosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu oraz poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i służb porządkowych.

 

Maratonowi towarzyszą:

Szczegółowe informacje na temat 21. Cracovia Maraton oraz wspomnianych wydarzeń towarzyszących, można znaleźć na stronie cracoviamaraton.pl.