górne tło

Zaplanuj kwiecień z Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej

26 warsztatów, wymiany ubrań i roślin, spacery ekologiczne, wykłady, czytelnia i to wszystko w jednym miesiącu! Krakowskie Centrum Edukacji Klimatycznej zaprasza wszystkich mieszkańców do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń na kwiecień. Ciekawe propozycje znajdą dla siebie zarówno najmłodsi krakowianie, jak i seniorzy. Zajęcia odbywają się w siedzibie KCEK przy ul. Wielopole 17a lub w plenerze m.in. w parku Bednarskiego.

Przypominamy, że limit miejsc na niektóre wydarzenia w Krakowskim Centrum Edukacji Klimatycznej jest ograniczony i konieczne są zapisy: mailowe na adres rezerwacje@cek.krakow.pl lub telefoniczne w godz. 10.00–14.00 pod numerem 12 616 78 58.

Harmonogram zajęć w kwietniu.

Rodzinne tworzenie „Ekozabawek”

KCEK aprasza na upcyklingowe warsztaty dla rodzin „Ekozabawki”. Wydarzenie odbędzie się dziś, 10 kwietnia, o godzinie 18.00, w siedzibie KCEK przy ul. Wielopole 17a. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Podczas warsztatów najmłodsi i ich rodzice będą mieli okazję stworzyć zabawki z materiałów, które na pierwszy rzut oka wydają się niepotrzebnymi odpadkami. Zajęcia poprowadzą animatorzy z pracowni MishMash, którzy pokażą, jak ważne są kreatywność i samodzielność w tworzeniu rzeczy, a także umiejętność ponownego wykorzystywania rzeczy i zmieniania ich przeznaczenia.

Warsztaty potrwają półtorej godziny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prowadzone są zapisy – mailowe: na adres rezerwacje@cek.krakow.pl oraz telefonicznie: 12 616 78 58 w godzinach 10.00–14.00.