górne tło

Lokalna Organizacja Turystyczna z planami na 2024 rok

Po raz pierwszy, w powiększonym o nowych członków składzie, odbyło się nadzwyczajne walne zebranie członków stowarzyszenia Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Była to pierwsza w tym roku okazja, aby wysłuchać, co stowarzyszenie zaplanowało na najbliższe miesiące oraz zobaczyć nową identyfikację wizualną. Na spotkaniu zatwierdzono także budżet na najbliższe miesiące.

11 marca w Hotelu Galaxy odbyło się nadzwyczajne walne zebranie członków stowarzyszenia Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Podczas zebrania Grzegorz Soszyński – prezes zarządu, zaprezentował plany dotyczące działalności stowarzyszenia na rok 2024. Wśród głównych informacji znalazło się omówienie kamieni milowych strategii rozwoju stowarzyszenia, w tym dotyczących projektów strategicznych i partnerskich, narzędzi promocyjnych oraz działań w zakresie transferu wiedzy. Podczas spotkania oficjalnie zaprezentowano nową identyfikację wizualną Stowarzyszenia, która spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Istotnym punktem spotkania było podjęcie uchwał w sprawie przyjęcia rocznego planu działania oraz planu finansowego stowarzyszenia na rok 2024. Obecnie stowarzyszenie liczy 46 członków – 9 nowych zostało przyjętych przez radę stowarzyszenia 29 lutego.

Wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w struktury lokalnej organizacji turystycznej serdecznie zapraszamy do kontaktu: office@krakowtourism.pl.

Chcesz poczytać więcej o Stowarzyszeniu?

Stowarzyszenie Organizacja Turystyczna Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa - Turystyka Kraków.pl (turystykakrakow.pl)

lokalna organizacja turystyczna