górne tło

Ruszył projekt „Kobiety w biznesie”

„Kobiety w biznesie” to nowa inicjatywa, która jest skierowana do kobiet spełniających się w pracy na etatach, kobiet prowadzących działalność nierejestrowaną, liderek biznesu oraz kobiet biznesu prowadzących własne firmy.

– Celem projektu „Kobiety w biznesie” jest wzmacnianie pozycji kobiet w biznesie, promocja ich sylwetek oraz biznesów, a także pomoc w budowaniu silnych marek. Dajemy możliwość zaprezentowania siebie w roli ekspertki lub swojego biznesu na łamach portalu ludzi biznesu PolecanyBiznes.pl” – podkreśla Renata Zielezińska, pomysłodawczyni akcji oraz redaktor prowadząca portal biznesowy polecanybiznes.pl.

Czym jest projekt „Kobiety w biznesie”?

Projekt „Kobiety w biznesie” to:

Wsparcie dla kobiet biznesu

– Poprzez projekt „Kobiety w biznesie” chcemy wspierać polskie przedsiębiorczynie, które pragną rozwijać swoje biznesy niezależnie od rodzaju działalności, wieku czy branży. Do udziału w nim zapraszamy właścicielki firm, liderki biznesu, kobiety spełniające się w pracy na etacie, przedsiębiorcze mamy prowadzące tzw. małe biznesy, panie prowadzące działalność nierejestrowaną. Chcemy pokazać twoją firmę światu. Wystarczy opisać historię swojego biznesu, w której opowiesz, czym się zajmujesz i jak budujesz swój biznes. Zaprezentuj się, najlepiej jak potrafisz i nie zapomnij pochwalić się sukcesami, nagrodami czy wyróżnieniami – zaprasza Renata Zielezińska.

Zaprezentuj swój biznes

Akcja trwać będzie przez cały rok. Szczegóły dotyczące zgłoszeń na stronie internetowej polecanybiznes.pl.