górne tło

Przygoda z curlingiem w TAURON Arenie Kraków

W TAURON Arenie Kraków znów można przekonać się, jakim wyzwaniem jest uprawianie curlingu pod okiem profesjonalnych trenerów z Krakowskiego Klubu Curlingowego. Tory curlingowe, już po raz trzeci, pojawiły się na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Są czynne do 24 marca.

Curling jest grą strategiczną na zasadach fair play. To sport olimpijski, którego może spróbować każdy niezależnie od wieku, kondycji, płci, sprawności. Co więcej, jest świetną formą integracji i dobrej zabawy. Curling w TAURON Arenie Kraków to przede wszystkim przygotowana według najwyższych standardów powierzchnia lodu. To opieka instruktorska, którą pełnią wieloletni członkowie Krakowskiego Klubu Curlingowego. To także cały niezbędny do zagrania w curling sprzęt, wypożyczany do treningu w cenie biletu (kamienie, szczotki, slajdy na obuwie).

Bezpłatne treningi i ferie z curlingiem

Z torów curlingowych można korzystać w dwóch formach: indywidualnych zajęć otwartych z instruktorem oraz wynajęcia torów na wyłączność.

Informacje praktyczne

Tory curlingowe znajdują się na parkingu podziemnym TAURON Areny Kraków. Wejście od strony ul. Dąbskiej/parkingu autobusowego.

Godziny otwarcia i rezerwacja miejsc

Tory są dostępne od wtorku do niedzieli, w dwóch formach:

Cennik

Zajęcia otwarte (1 godzina/mały tor)

Wynajęcie toru (1 godzina)

Dodatkowe informacje na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.