górne tło

Konferencja „Krakow Metropolitan Area for Business 2”

Dziś, 22 września, w godz. 10.00–15.00 w Domu Utopii – Międzynarodowym Centrum Empatii, odbędzie się konferencja podsumowująca projekt „Krakow Metropolitan Area for Business 2”. Na wydarzenie zapraszają Kraków Nowa Huta Przyszłości SA oraz Fundacja Małopolska Izba Samorządowa.

Konferencja będzie doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania rezultatów projektu, w którym prowadzono szereg działań w zakresie promocji gospodarczej Krakowa, Krakowskiego Obszaru Funkcjonalnego, Małopolski oraz wsparcia ich w dotarciu z ofertą gospodarczą do grona odbiorców w krajowym i międzynarodowym środowisku biznesowym. Będzie także powodem do dyskusji o tym, jakim miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej dla lokalnych przedsiębiorców i zewnętrznych inwestorów jest Kraków.

Pozwoli też poznać plany władz regionalnych w zakresie wsparcia dla firm w kontekście dostępnych źródeł finansowania, ale i nowych trendów, wyzwań i modeli prowadzenia działalności gospodarczej. Podczas konferencji podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytanie, na ile krakowskie i małopolskie firmy, środowiska biznesowe mogą włączyć się już we współpracę gospodarczą z firmami ukraińskimi w Polsce i świecie oraz w samej Ukrainie. 

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają przedsiębiorców z terenu Krakowa, województwa małopolskiego, instytucje otoczenia biznesu oraz wszystkie osoby zainteresowane rozwojem gospodarczym i promocją gospodarczą Małopolski.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Program wydarzenia [PDF].

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

Więcej informacji na stronie: knhp.com.pl.