górne tło

20. Cracovia Maraton: limit startujących zwiększony

W związku z ogromnym zainteresowaniem biegaczy udziałem w jubileuszowym, 20. Cracovia Maraton, który odbędzie się 23 kwietnia, limit startujących został zwiększony do 6300 osób. Przypominamy, że zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 13 kwietnia lub do momentu osiągnięcia wspomnianego limitu zapisanych osób.

Organizowany od 2002 roku Cracovia Maraton to jedna z najpopularniejszych imprez biegowych w Polsce. W tym roku odbędzie się jubileuszowa, 20 edycja biegu. Jak ma to miejsce od 2014 roku, start i meta jednego z największych tego typu wydarzeń w kraju, zaliczanego do Korony Maratonów Polskich, usytuowane będą w samym sercu Krakowa – na Rynku Głównym. Zgodnie z hasłem imprezy: „z historią w tle”, uczestnicy maratonu przebiegną obok wielu wspaniałych zabytków stolicy Małopolski. Po drodze nie zabraknie też przykładów nowoczesnej architektury i pięknej przyrody.

Zapisy internetowe do 20. Cracovia Maraton przyjmowane są tutaj. Istnieje możliwość zapisów drużynowych. Minimalna liczba zawodników, których można zapisać w ten sposób to 10 osób. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się tutaj. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z regulaminem biegu. Zgłoszenia internetowe będą przyjmowane do 13 kwietnia lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą jeszcze prowadzone w Biurze Zawodów – w dniach 21-22 kwietnia.

Więcej informacji o 20. Cracovia Maraton można znaleźć na stronie: cracoviamaraton.pl.