górne tło

IV Tydzień Małżeństwa w Krakowie

Do dziś, 14 lutego, odbywa się czwarta edycja Tygodnia Małżeństwa w Krakowie organizowana przez Fundację Przestrzeń Dobra. Projekt społeczny pt. „Czas na miłość!” przypomina o tym, że o związek warto dbać oraz nad nim pracować.

Podczas małżeńskiego tygodnia można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji. W tym roku organizatorzy zapraszają na randki małżeńskie, wykłady, spotkania oraz liczne wydarzenia kulturalne i rekreacyjne, takie jak: warsztaty taneczne, bieg par, oprowadzanie w muzeum czy sesję fotograficzną. Wydarzenia zaplanowane są na terenie całego Krakowa, a dedykowane małżonkom oraz narzeczonym.

Tydzień Małżeństwa jest to inicjatywa międzynarodowa odbywająca się od 25 lat w kilkudziesięciu krajach na całym świecie w tym samym terminie. W Krakowie małżonkowie spotkają się po raz czwarty. Podczas trzech pierwszych krakowskich edycji zrealizowanych zostało 36 wydarzeń, w których uczestniczyło łącznie ponad 2500 osób.

Udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację Przestrzeń Dobra jest bezpłatny, ale obowiązuje limit miejsc. Więcej informacji o projekcie oraz zapisy na stronie internetowej tydzienmalzenstwakrakow.pl.