górne tło

Kiedy rozpocznie się remont?

Interpelacje do Prezydenta Miasta Krakowa złożyli radni Marek Sobieraj i Łukasz Wantuch. Proszą w nich o ustawienie koszy na śmieci oraz pytają o remont chodnika.

Radny Marek Sobieraj prosi Prezydenta w interpelacji o zamontowanie koszy na śmieci na ulicach: Unruga od ul. Laurowej w stronę szkoły, Brucnera, Grzegorzowskiej, Karcza oraz Laurowej w stronę oczyszczalni. Teren ten stał się popularny wśród spacerowiczów z psami, brak koszy na śmieci powoduje według radnego bałagan. Radny prosi też o zwiększenie patroli policji w Skotnikach. Mieszkańcy przekazali mu niepokojące informacje o mężczyznach obserwujących domy w tym rejonie. Marek Sobieraj prosi też w interpelacji o zorganizowanie spotkania z mieszkańcami Bodzowa w siedzibie Rady Dzielnicy VIII Dębniki, w szkole podstawowej w Pychowicach lub w Kostrzu. - Tematem będzie lokalizacja pętli autobusowej linii 176 z jednoczesnym wydłużeniem wspomnianej linii,  przebudowy ul. Widłakowej, oraz kolejnego etapu remontu rowu melioracyjnego Widłakowa-Wielkanocna – czytamy w interpelacji radnego.

- W budżecie miasta Krakowa znajduje się pozycja dotycząca remontu chodnika przy ulicy Wileńskiej 22. Do dzisiaj nie rozpoczęły się żadne prace. Kiedy planowany jest remont? – pyta w interpelacji radny Łukasz Wantuch.