górne tło

Trenuj w Krakowie! 26 czerwca ogólnorozwojowe dla najmłodszych

W ostatni weekend czerwca zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia w ramach tegorocznej edycji prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”. W niedzielę, 26 czerwca odbędzie się trening ogólnorozwojowy dla najmłodszych pod hasłem „Dzieciaki na start!”.

Dzieciaki na start!, niedziela 26 czerwca, godz. 10.00 (zbiórka przy fontannie w Parku Lotników Polskich (od strony al. Jana Pawła II), na terenie którego zaplanowane są zajęcia)

Rodzice! Zmotywujcie swoje pociechy i przyprowadźcie na trening prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów, w tym przez osoby z kierunkowym wykształceniem do pracy z najmłodszymi. Dzieciaki! Dołączcie do nas! Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe młodych miłośników aktywności fizycznej od 6 do 18 roku życia. Treningi są bezpłatne, ale obowiązują zapisy! Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.zapisy.zis.krakow.pl. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Zajęcia będą miały charakter ogólnorozwojowy. Tym razem nacisk będzie położony na koordynację. Nie zabraknie truchtu, krótkich przyspieszeń i pracy nad techniką. Wszystko to w formie zabawowej, przy odrobinie rywalizacji. Zajęcia będą oczywiście dostosowane do możliwości dzieci.