górne tło

Walentynki „W starym kinie” z baletem Cracovia Danza

Cracovia Danza zaprasza na spektakl „W starym kinie”, który odbędzie się dziś o godz. 19, na scenie Teatru Variete. Tą taneczną opowieścią o miłości, pełną wielkich przebojów międzywojennego kina balet zamierza świętować walentynki.

Z tej okazji dla wszystkich zakochanych, zespół ma specjalną propozycję – podwójny bilet na spektakl dla pary w cenie 30 zł. Wystarczy zarezerwować miejsca telefonicznie
(tel. 12 442 78 02) lub przyjść do teatru i zakupić bilet w dniu spektaklu (kasa będzie otwarta na godzinę przed wydarzeniem). Warunkiem jest podanie hasła: „Dla pary”.

Na spektakl „W starym kinie” składają się najpiękniejsze piosenki międzywojennej Polski, znane głównie z licznych filmów, w tanecznej interpretacji baletu Cracovia Danza. Widowisko w choreografii Romany Agnel i Dariusza Brojka, w scenografii i z kostiumami projektu Moniki Polak-Luścińskiej, jest taneczną podróżą w świat przedwojennego polskiego kina, pełnego znanych przebojów, które do dziś wzruszają i bawią. To do tych przebojów pełnych uroku artyści tańcem opowiedzą przede wszystkim o miłości. Bo tak naprawdę wszystkie międzywojenne piosenki z tego spektaklu mają wspólny mianownik: miłość – niespełnioną, nostalgiczną, ale też wesołą, żywiołową, pełną marzeń.